Послуги

ТОВ «СОС Сервіс Україна» – спеціалізована асистанська компанія, що має великий досвід у сфері врегулювання проблем будь-якої складності, які виникають у зв'язку з дорожньо-транспортними пригодами, страховими випадками, нещасними випадками, на території України та за її межами. Дорожньо-транспортна пригода завжди спричиняє за собою певні незручності. Поза сумнівом, самостійно вирішити такі проблеми може не кожен, тому краще звернутися до професіонала, який візьме вирішення проблеми на себе. Для цього і існує компанія «СОС Сервіс Україна» яка готова прийти на допомогу 24 години в добу 365 днів року.

Комплексний підхід до виниклої проблеми автомобіліста може надати лише асистанська компанія, що має в своєму розпорядженні необхідні ресурси та технічні можливості.

Напрям діяльності компанії «СОС Сервіс Україна» - надання послуг інформаційного асистансу, технічного асистансу, юридичного асистансу, медичного асистансу, аварійно-комісарської служби юридичним і фізичним особам, як на території України, так і на території Європи.

Cервіс технічного асистансу, що розвинувся в контексті надання послуг кінцевим споживачам: автовиробникам та автодилерам, транспортним і страховим компаніям, які включають як додаткову опцію в продукт, що продається, наш сервіс, підвищуючи тим самим якість обслуговування та здобуваючи лояльність з боку клієнтів.

З 2004 спектр послуг «СОС Сервіс Україна» розширився новим напрямом - послугами медичного асистансу, який ми пропонуємо страховим компаніям, що здійснюють добровільне страхування від раптових захворювань та нещасних випадків на час поїздки за кордон. На базі власної технічної і інформаційної платформи ми організовуємо медичний асистанс на території тих країн світу, які заявлені в страховому покритті.

Детальніше з кожним з видів асистансу Ви можете ознайомитися у відповідних розділах сайту. Коротко кожен вид асистансу можна охарактеризувати таким чином:
  • Інформаційний асистанс - це послуга, яка дає можливість автовласникові отримати будь-яку інформацію, а також консультації при поломках, дорожньо-транспортних пригодах, нещасних випадках і так далі.
  • Технічний асистанс - це послуга дорожнього сервісу, створена спеціально для того, щоб забезпечити власникам транспортних засобів максимальне задоволення від водіння по всій Європі і гарантувати безпеку та комфорт.
  • Медичний асистанс - це організація медичної допомоги і додаткових послуг при раптовому захворюванні або в результаті нещасного випадку з клієнтом, який придбав поліс медичного страхування що виїжджають за рубіж.
  • Послуги колл-центру 
Співробітники «СОС Сервіс Україна» - кваліфіковані фахівці з вищою освітою, що володіють іноземними мовами, що мають досвід, в області надання послуг технічного і медичного асистансу.

З метою підвищення рівня кваліфікації проводяться планові спеціалізовані тренінги для співробітників.

Ми забезпечуємо індивідуальний підхід до кожного зацікавленого в наших послугах потенційного партнера. Визначивши специфіку роботи, ми підбираємо спектр послуг і розробляємо специфічний сервіс для доповнення його до основного продукту, пропонованого клієнтам.
 
Технічний асистанс

Медичний асистанс

Комунальний асистанс

Експерт

Аварійний комісар

Служба евакуації

«СОС Сервіс Україна» святкує десятиріччя своєї діяльності

27.06.2012 дружній колектив «СОС Сервіс Україна» відсвяткував 10-річчя своєї діяльності, та в десятий раз підтвердив, що головне в роботі і на відпочинку - згуртованість.

28.06.2012

Додаткові знижки для власників карток медичного страхування PZU

Компанія «СОС Сервіс Україна» постійно розширює програму лояльності для своїх Клієнтів. Цього разу додатковими привілеями можуть скористатися власники карток медичного страхування PZU.

01.03.2012

Новий іноземний партнер - Inter Partner Assistance (IPA)

«СОС Сервіс Україна» та Inter Partner Assistance (IPA) підписали договір про співпрацю.

14.02.2011
 
 
04053, м.Київ, вул.Артема, 40
тел: (044) 230 8498
тел/факс: (044) 230 8806
e-mail: info@sos-service.com.ua