Про Компанію

Компанія «СОС Сервіс Україна» була створена в 2002 році як спільний проект між ВАТ СК «Скайд-вест», Голландською компанією ENI Ltd. і Урядом королівства Нідерланди. У основу розвитку компанії покладений більш ніж 25-річний досвід роботи на ринку надання послуг асистансу в Європі Голландської компанії Euro Meinders Service Ltd.

Напрям діяльності компанії «СОС Сервіс Україна» - надання послуг інформаційного асистансу, технічного асистансу, юридичного асистансу, медичного асистансу, аварійно-комісарської служби юридичним і фізичним особам, як на території України, так і на території Європи.

Основними нашими партнерами є:

 • Лізингові компанії;
 • Національні та інтернаціональні страхові компанії;
 • Автоімпортери і автодилери;
 • Великі транспортні оператори.

Історія компанії:

 З 1983 року служба "Майндерс Євро Сервіс" (М.Є.С.) в Хольтене (Голландія), працювала як координаційний центр для автотранспорту, куди у випадку поломки водії могли дзвонити з будь-якої точки Європейського Союзу. Служба М.Є.С. створила мережу по всій Європі з ретельно відібраних, спеціалізованих компаній, які гарантували швидку і професійну допомогу в разі поломки транспортного засобу. Поряд з цим, компанія розробила спеціальну програму, що дозволяє швидко і ефективно скоординувати роботу необхідних служб. Ця програма була відмічена винагородою “TRANSPORT AWARD” в 2000 році.

Україна як перспективний ринок

Для Майндерс Євро Сервіс ніколи не було проблемою покрити всю територію Європейського Союзу. Навіть жителі країн Центральної Європи могли отримати допомогу з центрального координаційного центру в Нідерландах. Компанія М.Є.С. виявила, що в більшості випадків справжні труднощі виникали при поломках в країнах Східної Європи. Ось чому служба М.Є.С. у жовтні 1999 року зробила поїздку з метою дослідження ринку на предмет можливості організації такого вигляду послуг. Ця поїздка була організована ETT European Transport, за сприяння 180 компаній , які займаються логістикою і транспортуванням, що були розташовані в східній частині Голландії. Результати дослідження для Майндерс Євро Сервіс були достатньою підставою для початку реалізації плану "SOS Service Ukraine", для чого компанією European Network Investigation (E.n.i.) був розроблений проект.

 Підтримка голландського уряду

E.N.I. подала заявку в Сenter International, який є агентством Міністерства Економіки Голландії і отримала грант у розмірі 500 тисяч євро на здійснення першої фази цього проекту. Дотація повинна покрити витрати на вивчення і створення сервісної мережі в Україні, вивчення мережі імпортерів і дилерів західних виробників легкових і вантажних автомобілів, установку сучасного обладнання і програмного забезпечення. Здійснення проекту почалося в січні 2002 року.
 Після завершення першої частини проекту, "СОС Сервіс Україна" займається суто комерційною діяльністю.
 

Обладнання:

Компанія «SOS Service Ukraine» оснащена сучасним програмно-апаратним комплексом.

Основні функції call-центру

 • Привітальне повідомлення автоінформатора;
 • Ідентифікація потреби клієнта шляхом вибору групи операторів;
 • Постановка дзвінків в чергу в разі зайнятості операторів групи;
 • Перенаправлення викликів на автоінформатор і відтворення голосових повідомлень;
 • Інтелектуальний розподіл дзвінків по операторах (з врахуванням завантаженості і кваліфікації оператора, його поточній завантаженості і т. д.);
 • Аналіз завантаженості сполучних ліній, операторів і груп операторів, збір і виведення статистики по функціональності call-центру


Call-центр: додаткові можливості

 • Гнучкі методи маршрутизації викликів відповідно до часу доби, днів тижня, поточної кількісті операторів в групі, числа вільних операторів і т.д.;
 • Розподіл навантаження між операторами call-центру по певних алгоритмах відповідно до зайнятості оператора, рівня його кваліфікації та інше;
 • Перенаправлення виклику на певного співробітника call-центру;
 • Постановка виклику в чергу відразу до декількох операторів;
 • Виведення поточної статистичної інформації на дисплей телефонів операторів і монітор супервізора     (-ів)(кількість викликів в черзі, час очікування першого виклику).
 • Оперативна зміна алгоритму розподілу дзвінків між операторами залежно від характеру навантаження.

 

«СОС Сервіс Україна» святкує десятиріччя своєї діяльності

27.06.2012 дружній колектив «СОС Сервіс Україна» відсвяткував 10-річчя своєї діяльності, та в десятий раз підтвердив, що головне в роботі і на відпочинку - згуртованість.

28.06.2012

Додаткові знижки для власників карток медичного страхування PZU

Компанія «СОС Сервіс Україна» постійно розширює програму лояльності для своїх Клієнтів. Цього разу додатковими привілеями можуть скористатися власники карток медичного страхування PZU.

01.03.2012

Новий іноземний партнер - Inter Partner Assistance (IPA)

«СОС Сервіс Україна» та Inter Partner Assistance (IPA) підписали договір про співпрацю.

14.02.2011
 
 
04053, м.Київ, вул.Артема, 40
тел: (044) 230 8498
тел/факс: (044) 230 8806
e-mail: info@sos-service.com.ua