Що таке технічний асистанс?

У разі непередбаченої поломки власного легкового або вантажного автомобіля, кожний водій хоче якнайшвидше отримати кваліфіковану допомогу. 

Хоча послуги технічного асистансу українські автодилери і страхові компанії почали надавати не так давно, сьогодні в Україні вже є швидкий, надійний і професійний сервіс допомоги водіям.

Компанія "СОС Сервіс Україна" створена для того, щоб бути сполучною ланкою між власниками автотранспорту і організаціями, що забезпечують необхідну допомогу, використовуючи досвід відомої голландської компанії "Meinders Euro Service".

Послуги технічного асистансу, які надає компанія, допомагають автовласнику мінімізувати фінансові витрати та організаційні зусилля у випадку непередбачуваних проблем з «залізним конем» у дорозі (дорожньо-транспортна пригода, самозаймання, різноманітні поломки і т. п.).

Погодьтесь, у більшості випадків ДТП стають справжнім шоком для водіїв. Більшість із них не можуть адекватно реагувати на те, що відбувається навкруги. Деякі автовласники у такій ситуації навіть не можуть пригадати номер свого транспортного засобу. А що вже й казати про те, що водію ще необхідно спілкуватися з інспектором ДАІ, свідками, підписувати протоколи.

Щоб отримати допомогу у скрутній ситуації, клієнту досить лише одного дзвінка в цілодобовий диспетчерський центр асистуючої компанії. Де б не сталася неприємність, при необхідності водію швидко організують виклик працівників ДАІ, бригади швидкої допомоги, виїзд ремонтних бригад і евакуатора. Якщо автомобіль не можна відремонтувати на місці, його за допомогою евакуатора доставлять на найближчу СТО, а водія розмістять в готелі.

Компанія «СОС Сервіс Україні» у жодному разі не залишить свого клієнта наодинці з бідою. Воладіючи цінним практичним досвідом, оператори компанії з перших слів зможуть оцінити ситуацію на місті ДТП, ступінь важкості аварії і розпочати правильні дії.

 
Що таке технічний асистанс?

Послуги технічного асистансу

«СОС Сервіс Україна» святкує десятиріччя своєї діяльності

27.06.2012 дружній колектив «СОС Сервіс Україна» відсвяткував 10-річчя своєї діяльності, та в десятий раз підтвердив, що головне в роботі і на відпочинку - згуртованість.

28.06.2012

Додаткові знижки для власників карток медичного страхування PZU

Компанія «СОС Сервіс Україна» постійно розширює програму лояльності для своїх Клієнтів. Цього разу додатковими привілеями можуть скористатися власники карток медичного страхування PZU.

01.03.2012

Новий іноземний партнер - Inter Partner Assistance (IPA)

«СОС Сервіс Україна» та Inter Partner Assistance (IPA) підписали договір про співпрацю.

14.02.2011
 
 
04053, м.Київ, вул.Артема, 40
тел: (044) 230 8498
тел/факс: (044) 230 8806
e-mail: info@sos-service.com.ua