«СОС Сервіс Україна» святкує десятиріччя своєї діяльності

«СОС Сервіс Україна» святкує 10-річчя своєї діяльності

Компанія «СОС Сервіс Україна» - відзначила 10-річчя своєї діяльності. Це серйозний привід для того, щоб встановити нові цілі та рухатися далі, підвести підсумки, оцінити отриманий результат.

Компанія «СОС Сервіс Україна» заснована в 2002 році як спільний проект між ВАТ СК «Скайд-Вест», Голландської компанією ENI Ltd. І Урядом королівства Нідерланди.

На сьогоднішній день асистуюча компанія «СОС Сервіс Україна» входить до складу страхової Групи PZU, яка є однією з перших і однією з найбільших страхових груп в Польщі, і об'єднує більше 600 страхових відділень Польщі, Литви та України, а також володіє широким спектром страхових і фінансових продуктів.

СОС Сервіс Україна забезпечує високий професійний рівень обслуговування страхових компаній, українських та іноземних асистуючих компаній, автодилерів, автоімпортерів, лізингових компаній,  медичних установ, СТО.

З моменту свого заснування «СОС Сервіс Україна» показала високий темп розвитку компанії, яка ставить перед собою самі амбітні цілі і досягає їх.

Сьогодні «СОС Сервіс Україна» підтримує проекти за кількома напрямками як на території України, так і на території Європи. Це медичний асистанс, технічний асистанс, інформаційний асистанс. Створена власна служба евакуації та аварійного комісаріату, розроблено проект розширеного асистансу для Клієнтів страхових компаній, створена програма ОПА (Особистий Помічник Автомобіліста).

За підсумками 2011 року Компанія «СОС Сервіс Україна стала переможцем «Національного бізнес - рейтингу» Лідером галузі 2011.

Наша компані я не зупиняється на досягнутому, продовжує рости і розвиватися, підтримує та впроваджує нові проекти, покращує якість обслуговування.

Десятирічний ювілей компанії - це лише початок великого і довгого шляху, попереду - нові ювілеї, нові цілі та завдання, досягнення та перемоги.

2012-06-28 14:44:00

 

«СОС Сервіс Україна» святкує десятиріччя своєї діяльності

27.06.2012 дружній колектив «СОС Сервіс Україна» відсвяткував 10-річчя своєї діяльності, та в десятий раз підтвердив, що головне в роботі і на відпочинку - згуртованість.

28.06.2012

Додаткові знижки для власників карток медичного страхування PZU

Компанія «СОС Сервіс Україна» постійно розширює програму лояльності для своїх Клієнтів. Цього разу додатковими привілеями можуть скористатися власники карток медичного страхування PZU.

01.03.2012

Новий іноземний партнер - Inter Partner Assistance (IPA)

«СОС Сервіс Україна» та Inter Partner Assistance (IPA) підписали договір про співпрацю.

14.02.2011
 
 
04053, м.Київ, вул.Артема, 40
тел: (044) 230 8498
тел/факс: (044) 230 8806
e-mail: info@sos-service.com.ua