Юридична консультація

Співробітники компанії "СОС Сервіс Україна" нададуть Вам наступні послуги:

 • надання по телефону первинних консультацій з правових питаннях, пов'язаних з ДТП;
 • порядок дій на місці ДТП;
 • надання консультацій щодо ведення переговорів з учасниками ДТП і страховою компанією на предмет позасудового врегулювання суперечок і виплати компенсацій;
 • юридична підтримка;
 • загальний порядок звернень у страхову компанію;
 • перелік необхідних документів для пред'явлення у страхову компанію;
 • порядок оформлення документів;
 • інформація про місцезнаходження і телефони екстрених служб.

Інформований – означає озброєний. Водій повинен знати не лише Правила дорожнього руху, але і свої цивільні права, права і відповідальність співробітників ДАІ, чинні нормативні правові акти, тобто володіти певною правовою культурою. Без цього автомобіліст ризикує стати "дійною коровою" для шахраїв, хабарників і недобросовісних працівників Державтоінспекції.

Як діяти, якщо Ви потрапили в ДТП?

 1. Відразу ж після настання ДТП дійте відповідно до правил дорожнього руху – зупиніться і не пересувайте автомобіль з місця. У жодному випадку не залишайте місце ДТП, оскільки автоматично потрапите під ст. «Залишення місця ДТП»; не переміщуйте предмети, пов'язані з ДТП; увімкніть аварійну сигналізацію; якщо є потерпілі, викличте «Карету швидкої допомоги».
 2. Не намагайтеся розібратися у ситуації самі, обов'язково викличте працівників ДАІ для фіксації факту аварії і отриманих пошкоджень. В стані стресу самостійно об'єктивно оцінити ситуацію складно і Ви можете визнати провину, якої немає. Запишіть слова свідків ДТП, ними являються всі особи, що знаходилися на момент ДТП у Вашому автомобілі.
 3. Не поспішайте визнавати свою провину, може виявитися, що у ситуації винні дорожні служби або автосервіс, в якому ви ремонтували автомобіль. Не будьте пасивними і не залишайте інспектора ДАІ наодинці з винуватцем ДТП. При складанні протоколу переконайтеся, що всі пошкодження зафіксовані. Уважно читайте все, що підписуєте, при незгоді внесіть свої зауваження, у жодному випадку не підписуйте порожній або недописаний протокол.
 4. У результаті інспектор ДАІ складає протокол про адміністративне правопорушення, до якого додається схема ДТП, опис механічних пошкоджень, пояснення учасників і свідків ДТП, а при тяжких наслідках – довідка про ДТП, протокол огляду і перевірки технічного стану транспорту, схема ДТП, акт медичного огляду на предмет наявності наркотичного або алкогольного сп'яніння, пояснення водіїв і очевидців.
 5. Якщо Ваш автомобіль застрахований, відшкодування збитку повинна узяти на себе страхова компанія. Якщо сума відновлювального ремонту не покриває максимальної суми страхового відшкодування, то останню суму по відновлювальному ремонту зобов'язаний відшкодувати винуватець ДТП. Якщо в добровільному порядку винуватець ДТП відмовляється відшкодовувати збиток, без звернення до суду Вам не обійтися.
 
Що таке технічний асистанс?

Послуги технічного асистансу

«СОС Сервіс Україна» святкує десятиріччя своєї діяльності

27.06.2012 дружній колектив «СОС Сервіс Україна» відсвяткував 10-річчя своєї діяльності, та в десятий раз підтвердив, що головне в роботі і на відпочинку - згуртованість.

28.06.2012

Додаткові знижки для власників карток медичного страхування PZU

Компанія «СОС Сервіс Україна» постійно розширює програму лояльності для своїх Клієнтів. Цього разу додатковими привілеями можуть скористатися власники карток медичного страхування PZU.

01.03.2012

Новий іноземний партнер - Inter Partner Assistance (IPA)

«СОС Сервіс Україна» та Inter Partner Assistance (IPA) підписали договір про співпрацю.

14.02.2011
 
 
04053, м.Київ, вул.Артема, 40
тел: (044) 230 8498
тел/факс: (044) 230 8806
e-mail: info@sos-service.com.ua