"СОС Сервіс Україна" для власників позашляховиків SsangYong

З 1 жовтня 2008 року компанія «Км.-Україна» (корпорація «АІС»), ексклюзивний імпортер автомобілів SsangYong в Україні пропонує клієнтам новий сервіс що надається компанією "СОС Сервіс Україна" – послуги Assistance. Нова програма буде доступна для всіх власників корейських позашляховиків, що придбали автомобіль з 1 жовтня цього року.

Служба підтримки на дорогах Assistance дозволяє власникам автомобілів SsangYong відчувати себе завжди комфортно і безпечно. Цілодобово отримувати оперативну комплексну технічну і інформаційно-правову допомогу. У будь-якій ситуації, що склалася, фахівці "СОС Сервіс Україна" оперативно замінять пошкоджене колесо, допоможуть впоратися з аварійним відкриттям дверей, відігріють замки дверей і багажника, зарядять акумулятор, доставлять паливо або відбуксирують автомобіль з проїжджої частини.

В разі ДТП фахівці компанії нададуть власникам корейських позашляховиків первинну юридичну консультацію: нададуть рекомендації відносно порядку дій на місці дорожньо-транспортного випадку, рекомендації по збору документів для страхової компанії. Крім того, автовласник зможе отримати безкоштовну телефонну консультацію кваліфікованого лікаря.

Досвідчені диспетчери центру допомоги нададуть автомобілістам інформацію про місце розташування найближчої фірмової СТО, АЗС, ДАІ, готелю, медичної установи. А також підкажуть координати страхової компанії, аварійного комісара і служби таксі. При необхідності оператори допоможуть передати інформацію третім особам (факсом, за допомогою sms-повідомлення, e-mail) і знайти необхідну інформацію в мережі Internet.

Якщо неприємність станеться під час подорожі по Україні, не засмучуйтесь. Фахівці служби "СОС Сервіс Україна" допоможуть викликати таксі, знайти і забронювати номер в готелі, з/д, автобусні та авіаквитки.За словами Володимира Морозова, директора компанії «Км.-Україна»: «Програма Assistance дозволить нашим клієнтам відчути підтримку з боку SsangYong у будь-який час, в будь-якій ситуації, і отримувати лише позитивні емоції під час поїздок».

Сервісом Assistance буде забезпечений кожен покупець, що купив позашляховик корейської марки SsangYong з 1 жовтня 2008 року.

2008-10-01 10:06:47

 

«СОС Сервіс Україна» святкує десятиріччя своєї діяльності

27.06.2012 дружній колектив «СОС Сервіс Україна» відсвяткував 10-річчя своєї діяльності, та в десятий раз підтвердив, що головне в роботі і на відпочинку - згуртованість.

28.06.2012

Додаткові знижки для власників карток медичного страхування PZU

Компанія «СОС Сервіс Україна» постійно розширює програму лояльності для своїх Клієнтів. Цього разу додатковими привілеями можуть скористатися власники карток медичного страхування PZU.

01.03.2012

Новий іноземний партнер - Inter Partner Assistance (IPA)

«СОС Сервіс Україна» та Inter Partner Assistance (IPA) підписали договір про співпрацю.

14.02.2011
 
 
04053, м.Київ, вул.Артема, 40
тел: (044) 230 8498
тел/факс: (044) 230 8806
e-mail: info@sos-service.com.ua