Дисконтна програма від "СОС Сервіс Україна" та "Хюндай Моторс"

З жовтня 2008 року набрала чинності дисконтна програма в рамках Hyundai Assistance від «Хюндай Моторс Україна» і компанії "SOS Service Ukraine". Дана програма складається з ряду знижок, які діють лише за наявності картки Hyundai Assistance.

Таким чином, володар картки може отримати дисконт в деяких мережах партнерів компанії. Наприклад, в мережі магазинів «Мобілочка» можна купити мобільний телефон із знижкою 5%, зробити ремонт на всіх станціях Сhipsaway із знижкою 7%, придбати техніку і скористатися послугами в мережі комп'ютерних магазинів Diawest із знижкою від 2 до 10% і ін.

“Ми працюємо над розвитком спектру послуг в рамках Hyundai Assistance. Планується постійно розширювати список компаній-учасників дисконтної програми. Програма Hyundai Assistance націлена на максимальне, комфортне володіння автомобілем для клієнта і підтримку в будь-якій ситуації ”,- відзначає менеджер по розвитку програм лояльності Дмитро Сторожко.

Слід нагадати, що картку Hyundai Assistance може отримати покупець будь-якої моделі Hyundai строком на 36 місяців в рамках умов програми. Всім, кому необхідна екстрена допомога в дорозі, може скористатися цією послугою, звернувшись за допомогою до операторів диспетчерського центру. Оператори проконсультують, що необхідно робити в даній ситуації, якщо необхідно організують допомогу екстрених служб, направлять технічну допомогу або організують евакуацію. До того ж, з 1.10.08 ліміт на технічну допомогу в разі поломки був збільшений до 300 грн. в рік.

2008-10-01 17:06:01

 

«СОС Сервіс Україна» святкує десятиріччя своєї діяльності

27.06.2012 дружній колектив «СОС Сервіс Україна» відсвяткував 10-річчя своєї діяльності, та в десятий раз підтвердив, що головне в роботі і на відпочинку - згуртованість.

28.06.2012

Додаткові знижки для власників карток медичного страхування PZU

Компанія «СОС Сервіс Україна» постійно розширює програму лояльності для своїх Клієнтів. Цього разу додатковими привілеями можуть скористатися власники карток медичного страхування PZU.

01.03.2012

Новий іноземний партнер - Inter Partner Assistance (IPA)

«СОС Сервіс Україна» та Inter Partner Assistance (IPA) підписали договір про співпрацю.

14.02.2011
 
 
04053, м.Київ, вул.Артема, 40
тел: (044) 230 8498
тел/факс: (044) 230 8806
e-mail: info@sos-service.com.ua